Batohy do školyNezapomeňte na včasný nákup školních potřeb a batohů

Prázdniny se dětem nezadržitelně blíží a po zaslouženém odpočinku nastává v září nový školní rok. Nezanedbejte přípravu vašich malých školáků a včas začněte plánovat nákup potřebných školních pomůcek, zvláště batohů. Dnešní trh nabízí nepřeberné množství těchto produktů, vybírejte tedy pečlivě a s rozmyslem. U batohů a školních tašek to platí dvojnásob, měly by mít alespoň ergonomicky tvarovaná záda, nastavitelné popruhy atd. Na řádcích níže vám pomůžeme najít ty správné pomůcky, aby vaše dítě vykročilo v září do školy s tím správným vybavením.

Jak vybrat správný školní batoh

Na této věci byste neměli šetřit. Správný batoh by měl být pohodlný a praktický. V první řadě byste si měli dát pozor na jeho tíhu, aby zbytečně dítě nezatěžoval. Záda batohu by měla být anatomicky tvarovaná a pevná. Samozřejmostí jsou také nastavitelné a dostatečně široké popruhy (minimálně 4 cm) s polstrováním. Důležité jsou s ohledem na bezpečnost dítěte i reflexní prvky. Dítě pak ocení praktický vnitřní organizér a uzavíratelná oddělení. Podívejte se například na batohy na e-shopu AJSHOP, které výše uvedené parametry splňují.

Jelikož batoh bude nosit váš malý školák, měli byste ho přizvat k rozhodování, jaký koupit. Dítě by mělo být pomocníkem především ve výběru motivu, barev či designu batohu, konečné slovo zůstává na vás. Miluje váš syn dinosaury? Pak mu pořiďte batoh s motivem těchto zvířat.

Ostatní školní potřeby

Samozřejmostí je koupě dalších školních potřeb, jejichž seznam dostanete ve škole. Patří mezi ně například sešity, obaly, psací potřeby, výtvarné potřeby, penál, přezůvky atd.

Děti mají rádi učení hravou formou, a pokud zastupujete školní instituci, doporučujeme učebnice v cizím jazyce. Na větší množství těchto učebnic poskytuje Ajshop množstevní slevu. Neváhejte a objednávejte! Vztah k učení se rozvíjí již doma, i jako rodič můžete podpořit tak důležitou výuku cizích jazyků a koupit vašemu dítěti oblíbenou knihu například v angličtině.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…