Kde nakoupit učebnice pro nový školní rok?


Jako každý rok, učitelé Vám rozdají seznamy učebnic, které si musíte obstarat sami. Kde ale nakoupit nejlépe s jistotou doručení a správné volby? Je mnoho prodejců knih, kde lze učebnice zakoupit, ale kde nejlépe?

Asi nejrychlejší je cesta do místního kamenného knihkupectví a provést nákup zde. Cena bude, ale zcela jistě nejvyšší možná. Prodej v klasických knihkupectvích se totiž řídí nepsaným pravidlem dodržování doporučených cen jednotlivým nakladateli učebnic. Další možností je využít služeb internetových bazarů. Zde jistě nakoupíte asi nejlevněji, ale nemáte jistotu doručení a kvalita učebnic obvykle odpovídá míře použití. Tuto volbu bychom příliš nedoporučovali. Tedy pokud chcete kvalitní učebnice za zajímavé ceny.

Kde tedy učebnice nakupovat? Zkuste prohlédnout internetová knihkupectví. Nejlepší výběr naleznete u specializovaných knihkupectví zaměřujících se na učebnice a výukové materiály. U klasických eshopů s knihami najdete učebnice také, ale nabídka je zde omezena jejich dodavateli, tedy distribucí a jejich omezenou nabídkou učebnic pouze na nejprodávanější tituly. Pokud budete potřeboval jednotlivé komponenty z řad učebnic, neuspějete a budete muset dokupovat učebnice u více prodejců.

Naše doporučení je rozsáhlá nabídka učebnic a učebních pomůcek internetového knihkupectví AjShop.cz. Na trhu se pohybují již několik let a patří mezi špičku v prodeji učebnic. Jazykových i odborných a zároveň i doplňkových materiálů pro výuku.

A jaké jsou v současné době nejprodávanější učebnice?

  1. Chit Chat 1 Pracovní sešit
  2. Chit Chat 2 Pracovní sešit
  3. Project 1 Third Edition Workbook Pack Czech Edition
  4. Maturita Solutions 3rd Edition Pre-Intermediate Pack Workbook + Student´s Book Czech Edition
  5. Maturita Solutions (2nd Edition) Elementary (SB+WB) PACK

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…