Nákup učebnic pro školy


Doba postupuje, technologie se vyvíjejí a téměř každým dnem překvapují něčím novým. Moderní prostředky neustále prostupují také do škol. Kupují se nové a nové učební pomůcky, ve výuce se využívají počítače, interaktivní tabule a další, dětem blízké pomůcky. Přes to všechno v kurzu zůstávají, a zřejmě ještě nějakou dobu zůstávat budou, klasické učebnice. Jsou užitečné, neboť utvářejí jasnou představu o tom, co by se žáci měli v průběhu školního roku naučit. Během samostatných prací ve vyučování navíc bývají nejdostupnějším zdrojem moudra.

Kdy nakupovat levné učebnice? 

Nákup učebnic může být komplikovaná záležitost. Odvíjí se to ovšem jen od toho, jak si ho zorganizujete. Kdy je dobré začít učebnice shánět? Na základních školách, zejména na prvním stupni, je vhodné učebnice nakoupit již v červnu. Dětem se rozdají ještě před koncem školního roku. Žáci tak mají příležitost si knihy přes léto prohlédnout a osahat. V září už alespoň budou vědět, co je čeká. Na středních školách je vhodnějším časem k objednání učebnic podzim. To proto, že je žáci, respektive jejich rodiče, hradí sami. Je možné, že si někteří seženou levnější učebnice z druhé ruky. Učebnic se pak objednává méně, než kolik je studentů.

Kde a jak je koupě učebnic nejvýhodnější? 

Dá se objednávání učebnic nějakým způsobem zjednodušit? Samozřejmě. I prodej učebnic podléhá dnešnímu trendu internetových obchodů. Učebnice můžete kupovat jednoduše online. Eshopy navíc poskytují školám četné výhody, například množstevní slevy. Obchod Ajshop.cz přidává k objednávkám dárky dle vlastního výběru zdarma. Hodnota těchto dárků se odvíjí podle celkové utracené částky. K nákupu učebnic v hodnotě alespoň 10 000 korun má zákazník nárok na dárek v hodnotě do 150 Kč. Za dražší objednávky jsou možné také dražší dárky. Jako dárek si zákazník může vybrat z nabídky knih, drobných pomůcek pro zpestření vyučování, samolepek apod.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…