Pomaturitní studium 2019/2020: Nevyšla Ti maturita?


Léto už je zase v plném proudu. Čas běží (či letí?) jako závodní pelikán a my se nemůžeme rozhodnout, jestli se nám to víc líbí nebo nás to víc děsí. Samozřejmě, letní prázdniny se zmrzlinou v ruce (a občas i na tričku) si všichni moc užíváme.

Jen na našich chodbách začalo být jaksi smutno. Naše milá a vždy usměvavá parta studentů navštěvujících pomaturitní jazykové kurzy už na konci června uslyšela své „poslední zvonění“ a nám nezbylo než je hrdě jako zkušené pelikány vypustit do světa.

Stejně jako oni, i my musíme být stateční. Se slzou v oku jsme jim tedy popřáli spoustu štěstí na jejich další cestě životem – a – my sami jsme si dali na prázdniny velkou výzvu.

Po letošní skvělé partě, která se nám sešla, jsme se rozhodli, že do naší pelikání party na příští rok seženeme stejně skvělou bandu čerstvých usměvavých pelikánů.

A že Ti třeba letos nevyšla maturita, a ty doma se sklopenou hlavou přemýšlíš, co budeš dělat dál? Usměj se! A přidej se k nám do party. Pomaturitní studium angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny i ruštiny je tady pro všechny!

Neúspěšná maturita? I pro Tebe je tady pomaturitní kurz!

Ač se ve čtvrťáku na střední může úspěšné složení maturity zdát jako střed celého vesmíru, věř, že pokud to nevyšlo, život tím rozhodně nekončí. A ač se to může nyní zdát jako nejhorší věc, která Tě mohla potkat – věř, že i neúspěchy jsou v životě velmi důležité – a mnohdy Tě mohou na Tvé cestě posunout vlastně mnohem dál.

Nicméně, co tím chceme říct? Že – pomaturitní studium jazyků je tady pro Tebe i v případě, že maturita byla neúspěšná, případně že Tě čeká až v září letošního roku. A jestli si myslíš, že jsi v tom sám, tak rozhodně nejsi.

Je to jeden z nejčastějších dotazů středoškolských studentů – a my slibujeme, že stejně jako v tom nejsi sám teď, s PELICANem v tom nebudeš sám ani ve školním roce 2019/2020!

Život s PELICANEM a jeho výhody

Víme, pomaturitní studium je relativně zavádějící pojem. Pro začátek je tedy třeba říct, že přestože jsou pomaturitní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny a španělštiny primárně určeny pro čerstvé absolventy středních škol, usedá u nás každoročně taky spousta studentů, kteří maturitu nemají, mají po ní již několik let, dokonce i pár seniorů, kteří mnohdy mladé studenty v mnohém předčívají.

A že by snad věkové rozdíly znamenaly, že je někdo více či méně součástí party? Ani náhodou! Jak jsme již říkali, jedeme v tom společně!

V pomaturitním kurzu Tě tedy čeká opravdu intenzivní ponoření se do jazyka, a to hned na 4 vyučovací hodiny každý všední den. Naše škola PELICAN navíc nabízí každému přihlášenému studentovi taky kurz druhého jazyka zdarma – letošní studenti měli na výběr mezi kurzy němčiny, angličtiny, španělštiny, ruštiny a francouzštiny. A že toho hojně využívali!

To, že Ti nevyšla maturita, Tě pak rozhodně nezastaví od toho, aby sis na konci školního roku na naší škole neodnášel jazykový certifikát, dosvědčující získané jazykové dovednosti. Jestli to bude Státní jazykové zkouška nebo jedna ze zkoušek Cambridgeských, bude čistě na Tobě!

Výhod, které pomaturitní studium nabízí, je spousta. Proto – ať už byla nebo nebyla letos maturita úspěšná, rozhodně neházej flintu do žita. Zastav se za námi do kanceláře a najdeme spolu to nejlepší možné řešení, jak pokračovat dál.

My Ti pak v září u opravného pokusu budeme držet všechny naše palce. A pak? Pak se spolu budeme celý školní rok 2019/2020 usmívat!

Tvůj PELICAN


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář