Školní multilicence Flexibooks


Multilicence z produkce Nakladatelství Fraus kombinují obsah žákovské i učitelské licence. V případě nakladatelství Prodos, SHOCart, Kartografie PRAHA a RAABE obsahují multilicence vybrané uživatelské licence. Multilicence opravňují k používání na zařízeních učitelů a žáků ve škole i doma. Výhodou je jednoduchá a přehledná správa zakoupených multilicencí, umožňující přidělování/odebírání oprávnění jednotlivým uživatelům dle potřeb školy.

Doma i ve škole, na všech zařízeních

S i-učebnicemi Flexibooks lze pracovat na interaktivní tabuli, počítači, notebooku nebo tabletu. Nejen ve škole, ale i doma. Už není potřeba nosit tištěné učebnice všude s sebou.

Jednoduchá správa uživatelů

Díky jednoduché správě je možné pružně přiřazovat a odebírat i-učebnice jednotlivým uživatelům.

Licence na školní rok i na neomezenou dobu

V nabídce najdete:

  • školní multilicence
    školní multilicence na školní rok

FlexiLearn vs. Flexibooks

Školní multilicence Flexibooks je produkt navazující na interaktivní učebnice na platformě FlexiLearn. Platforma Flexibooks umožňuje na rozdíl od FlexiLearnu použití na všech zařízeních od počítačů a interaktivních tabulí až po tablety. Kromě operačního systému Windows pokrývá i další důležité platformy – iOS a Android.

Srovnatelné verze interaktivních učebnic získáte na Flexibooks zcela zdarma, navazující generace či reedice se slevou až 50 %*. Platí během školního roku 2016/2017.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…