Táto, mummy, v komoře je mouse!


V dnešní době, kdy jsme minimálně díky internetu spojeni s celým světem, si více než kdy předtím uvědomujeme důležitost znalosti cizích jazyků. Kdo v dnešní době neumí anglicky, německy, rusky španělsky nebo aspoň francouzsky, pravděpodobně se profesně moc daleko nedostane. Naštěstí nikdy není pozdě se začít vzdělávat. Nicméně, všichni víme, že čím je člověk starší, tím může být učení nových věcí těžší. A na to je dobré myslet zejména tehdy, když se rozhodujeme o budoucnosti našich dětí.

I když se to mnohým bude zatím zdát zvláštní, tak cizí řeč se děti mohou učit prakticky už od školky. A vůbec nemusí jít jen o děti z bilingvních rodin. I běžná česká rodina může svým potomkům nabídnout tento zatím trochu netradiční start vzdělávání.

Pokud se například podíváte na nabídku nakladatelství Usborne Publishing, zjistíte, že nabídka učebnic i pro ty nejmenší je opravdu bohatá. A protože děti ve školce se učí nejčastěji angličtinu, pojďme si představit, které učebnice jsou aktuálně nejpopulárnější:

  • Listen and learn first English words – obsahuje více jak 100 běžných anglických slovíček, která si děti velmi snadno zapamatují díky krásným obrázkům a hlasu rodilého mluvčího, který se ozve po zmáčknutí políčka
  • Fat cat on a mat and other tales, with CD – příběhy o zvířátkách s vtipnými názvy (Fox on the box, Shark in the park…), ve kterých se děti učí jednotlivé hlásky a následně jejich spojování ve slovíčka.)
  • Hooray, let’s play! – tuto knihu ocení zejména učitelé ve školce. Jedná se o třídílný kurz pro děti ve věku 3-5 let, kde najdete různé aktivity, hry a písničky. Celým kurzem budou děti provázet čtyři zvířecí postavičky, díky nimž může být učení ještě zábavnější.

Krom těchto učebnic jsou k dostání i nejrůznější CD a DVD s dětskými pohádkami, a to včetně velmi oblíbeného seriálu Prasátko Pepina.

V nabídce nakladatelství si vyberou nejen rodiče, nebo učitelé základních škol, jsou zde samozřejmě k dostání také učebnice pro střední školy, a i jazykové kurzy pro dospělé, včetně příprav na jazykové zkoušky a materiálů týkajících se reálií jednotlivých zemí. Největší výběr je u učebnic angličtiny, němčiny a španělštiny, nicméně na své si přijdou i studenti ruštiny, francouzštiny nebo italštiny.

Mezi učebnicemi pro starší studenty a dospělé naleznete například tyto kousky:

  • Raduga po-novomu – velmi oblíbená učebnice ruštiny pro SŠ, včetně sady pracovních sešitů
  • Project 1 – již třetí vydání populární učebnice angličtiny pro ZŠ, obohacené o širší reálie, s přesahem i do jiných předmětů
  • B2 Testbuch Neu + Audio CD – hodláte-li skládat zkoušky ÖSD-Prüfung Rakouského institutu (Österreich Institut) na úrovni znalostí B2, je tato kniha přesně pro vás. Najdete zde modelové testy, jejich řešení a poslechové CD.

Pro větší objednávky určené školám nabízí nakladatelství možnost vybrat si navíc zdarma i dárky pro žáky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…