Využijte slevových akcí a nakupte učebnice výhodněOčekáváte s nadějemi konec školního roku a těšíte se na dva měsíce prázdnin? Nechceme vám kazit radost, ale po každém konci následuje další začátek a prázdniny utečou jako voda. Na krku bude další školní rok s novými výdaji za školní pomůcky a učebnice. Další překvapení pro vaši peněženku, jehož ji však můžete ušetřit, a navíc do ní pár korun vrátit, pokud začnete s přípravou včas.

Využijte akci na obaly k nákupu zdarma

Konec školního roku je totiž ideální dobou na nákup učebnic na další školní rok. Většina titulů je na svých cenových ročních minimech, a navíc na vás čeká i celá řada dalších akcí. Kromě nižších cen dostanete při zakoupení učebnic a pracovních sešitů obaly zdarma. A to i při koupi jediného kusu. Tato akce platí pro nové učebnice na školní rok 2019/2020. Budete-li kupovat větší množství produktů, mohou finance ušetřené za obaly dosáhnout i několika desítek korun.

Vybírat můžete z několika řad učebnic

Pro vaše potomky máme připravenu celou řadu učebnic i dalších produktů usnadňujících učení jazyků. Před jejich zakoupením se domluvte s vyučujícím, jaké konkrétní tituly bude váš potomek další rok potřebovat. Přece jen nákup učebnic není levnou záležitostí a je dobré jít najisto. V našem sortimentu však najdete rozmanitou nabídku kvalitních učebnic nejen od nakladatelství Oxford University Press, takže se nemusíte obávat, že bychom učebnici, kterou vám vyučující doporučí, neměli. Nakoupíte u nás učebnice pro nejmenší z edice Happy House i navazující Happy Street nebo velice oblíbené a často používané učebnice Project. Ke všem titulům jsou k dispozici pracovní sešity.

Nenechte o prázdninách hlavu zahálet

Chcete-li, aby si váš potomek i o prázdninách nenásilnou formou procvičil již nabyté vědomosti, zakupte mu spolu s učebnicemi a pracovními sešity také pexeso k procvičování slovní zásoby nebo opakovací kartičky se shrnutím významných gramatických jevů. Menší děti budou nadšené a ty pubertální v nejhorším případě protočí panenky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…