Books & Books s.r.o. uzavřeli partnerství s Asociací jazykových škol


S potěšením oznamujeme, že jsme se stali hrdými partnery Asociace jazykových škol AJŠ.

Co je AJŠA?

AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR je profesní sdružení, které si zakládá na kvalitě. Vzniklo v roce 2005 a v současnosti má 40 členských organizací s působností po celé České republice a 2 organizace partnerské.

Posláním AJŠA je zdokonalovat jazykové vzdělávání v regionech České republiky, rozvíjet činnost a profesní prestiž svých členů. Jazykové školy sdružené v AJŠA zastávají společné principy kvality popsané v Kodexu kvality. Tento zaručuje vysoký standard služeb, které školy a agentury dodávají svým zákazníkům.

Asociace zároveň hájí hospodářské a profesní zájmy členských škol a agentur a navazuje spolupráci s národními i mezinárodními profesními asociacemi, akademickými a vzdělávacími subjekty a dalšími organizacemi v otázce rozvoje jazykového vzdělávání. AJŠA se dále podílí na vzdělávacích programech a projektech EU a zprostředkovává poradenské služby pro své členy.

AJŠA dnes sdružuje jazykové školy a společností z navazujících oborů ze všech regionů ČR a je tak největší asociací jazykových škol v ČR. Jejich konsolidovaný roční obrat v roce 2009 činil asi 1,3 miliardy Kč.

O Books & Books s.r.o.

Jsme rodinná firma, která působí na českém internetovém trhu od roku 2003, v roce 2010 jsme se stali společností s ručením omezeným: Books & Books s.r.o. Patříme mezi největší provozovatele internetových obchodů specializujících se na prodej výukových materiálů a pomůcek, učebnic, knih a papírenského zboží. Našimi zákazníky jsou především základní, střední i vysoké školy, jazykové školy, soukromí učitelé, studenti, žáci, zájmové kroužky, mateřské školy a další. V součastné době v našich internetových obchodech naleznete nabídku několika desítek tisíc produktů a jejich počet neustále roste.

Provozujete knihkupectví? Prodáváte učebnice studentům? Napište nám. Naše společnost Vám ráda nabídne dovážené tituly i velkoobchodně za výhodných podmínek!

Vedle maloobchodního prodeje se zabýváme i distribucí knih prodejcům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…