Gateway to Maturita je zbrusu nová učebnice angličtiny od nakladatelství Macmillan


Učebnice Gateway to Maturita je určená pro výuku na střední škole a v první řadě na přípravu na maturitu.

Každý student dostane se Student’s Book speciální brožuru s cvičnými testy a tipy k české maturitě. V roce 2016 budou k dispozici úrovně brožury B1 a B2.

Učebnice Gateway to Maturita připravuje na zkoušky – obsahuje cvičení zkouškového typu, nácvik zkouškových technik a Exam success tips. Oddíl Life skills připravuje žáky na různé životní situace (např. výchova k občanství, finanční gramotnost, budoucí zaměstnání). Grammar in context – gramatika prochází celou lekcí, po každé lekci následuje systematické opakování.

K dispozici jsou také krátká videa (Flipped classroom) s autorem učebnice Davem Spencerem, který vysvětluje jednotlivé gramatické jevy. Studenti se tak mohou připravovat i mimo školu nebo lze videa použít jako doplněk při vysvětlení ve třídě.

Slovní zásoba zahrnuje všechna témata objevující se u zkoušek a učebnice obsahuje komunikativní cvičení. Žáci se průběžně učí mluvit a psát podle zkouškového formátu.

Máte-li zájem o učebnici Gateway to Maturita, najdete ji v nabídce internetového knihkupectví AjShop.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…