Dřevěná vláčkodráha – cesta za dobrodružstvím


Každý rodič oplývá štěstím, když vidí své potomky s rozzářenými obličeji, jak si zaujatě a nadšeně hrají a přitom rozvíjí svoji představivost, motoriku a kreativitu. Čím jim udělat radost kromě sladkostí? Jak je nenásilně přinutit k smysluplné aktivitě? Dřevěná vláčkodráha je ideálním dárkem pro všechny děti od 3 let.

V dnešní době moderních technologií děti málokterá hračka nadchne dlouhodobě a opakovaně. Velikým lákadlem jsou pro ně počítače a televize, díky kterým se bez většího úsilí snadno zabaví. Bohužel, dost často jen pasivně pozorují pohádky nebo klikají a mačkají tlačítka klávesnice, aniž by si vytvářely plnohodnotné zážitky. Jak je přimět k smysluplné aktivitě? Jaká hra by je odlepila od těchto „žroutů času“ a naučila je ponořit se do světa fantazie?

Rozvíjení představivosti a motoriky

Dřevěná vláčkodráha je ideální tradiční hračkou, která přitahuje nejen malé chlapce. Děti napojují části kolejí na sebe, čímž rozvíjí svoji motoriku a také představivost: Kde bude výhybka a kde most? Kam vlak zatočí? Navíc spolu s kolejištěm aranžují i okolní krajinu v podobě stromů, domů, dopravních značek apod.

Cesta za dobrodružstvím

Když je vláčkodráha pospojovaná a okolní krajina připravená, strojvedoucí zahouká a může se vyrazit! Děti pak snadno upustí uzdu fantazii a začnou kreativně vymýšlet zajímavé příběhy. Málokterý dospělý odolá vzrušujícímu dobrodružství, které jejich ratolesti jako výpravčí s cestujícími zažívají. Celá rodina může vlakem objet třeba celý svět, dorozumívat se s cizinci nebo ujíždět před krvelačnými Indiány!

Ideální dárek

Dřevěná vláčkodráha je ideálním dárkem pro všechny děti od 3 let. Dřevo je odolnější než plast, a tak vláček přežije lecjakou havárii. Navíc, pokud se hračka osvědčí, se dají přikoupit další díly, které nabídnou ještě více možností! Dopřejte proto svým rošťákům tuto interaktivní zábavu, rozzáříte tak jejich oči.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…