Jak se zabavit v karanténě? aneb zatočte s Covidem i s nudou.

Karanténa je pro spoustu z nás skutečnou výzvou, a to především pokud bydlíme v malém bytě a musíme se tlačit s ostatními rodinnými příslušníky. Od rána do večera doma – co se vším tím časem, když nemůžeme ven? Projíždět hodiny Facebook a Instagram nám může po pár dnech začít připadat jako opravdu promarněný čas. Jsou ale i lepší způsoby, jak s rodinou, spolubydlícími či partnerem strávit spoustu volného času v karanténě zábavně a originálněji než jen na sociálních sítích.
Stolní a karetní hry pro děti
Skvělým způsobem, jak trávit společně volný čas, jsou stolní a karetní hry. Dnes jich existuje nepřeberné množství a zabaví vás zaručeně na dlouhé večery. Můžete si vybrat podle vlastní chuti – od obyčejného prší, žolíků, pexesa, kvarteta a dalších jednodušších her až po vědomostní nebo party hry jako je Česko, Aktivity, Twister, Co na to Češi a spousty dalších. Mezi oblíbené hry pro větší skupiny hráčů patří také například Bang, Osadníci z Katanu, Carcassone, a mnoho dalších. Veliký výběr stolních her všech druhů a žánrů pro celou rodinu naleznete na ajshop.cz.

Stolní a karetní hry pro dospělé
Pokud si chcete trochu zpestřit volný čas v páru, vyberte si ze široké nabídky her pro dospělé zde. Najdete zde hry pro manžele, hříšné pexeso, kostky, roleplaying hry a mnoho dalšího. Můžete volný čas využít nejen ke zpestření svého sexuálního života, ale také k tomu, vyzkoušet si něco nového. Tak neváhejte a vyberte si hru, která vás oba společně nažhaví a dodá vašemu sexuálnímu životu novou jiskru!

Další tipy na hry a zábavu do karantény
Nemusíme skončit jen u klasických stolních a karetních her. Pokud nás i ty časem omrzí, nabízí se spousta dalších možností. Například herní konzole – Xbox s Kinectem je skvělý pro trávení společného rodinného času, stejně tak jako brýle pro virtuální realitu, které si můžete jednoduše koupit na jakémkoli e-shopu s elektronikou a zažijete s nimi doma spoustu legrace.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář