Jarní tvoření

S příchodem jara a pomalu se blížícími Velikonocemi je třeba také doma obměnit výzdobu. Největší radost udělá vlastnoruční výrobek. Když ho navíc můžete vyrábět s dětmi, je to ještě příjemná zábava pro všechny. Jak si tedy snadno vyrobit krásné jarní ozdoby do bytu či na zahradu?

Nemusíte mít žádné obavy, že nezvládnete vytvořit něco opravdu krásného. Zaprvé jde o společný zážitek a zadruhé ten pocit, že jste to s dětmi zvládla sama, je k nezaplacení. Uvidíte, že výzdoba bude mít úspěch, i když nebude úplně dokonalá.

Jednoduché kytičky

Květiny k jaru patří, proč si tedy nějaké pěkně barevné nevyrobit. Postačí vám zelený papír (popř. bílý, který nabarvíte na zeleno). Přeložíme jen napůl a slepíme okraje. Přehnutou, neslepenou část nastřiháme na pruhy (tak 0,5 – 1 cm) a omotáme kolem roličky od toaletního papíru. Rolička je dost vysoká, můžete ji tedy přepůlit a udělat kytičky dvě. Papír slepenou částí přilepíme k roličce kolem dokola a vytvoříme tak listy. Na ně poté stačí nalepit květy kytiček buď z papíru nebo třeba plstěné, které koupíte hotové (např. www.ajshop.cz/p/samolepici-plstene-kvetiny-60ks-ev1563).


Závěsné dekorace

Ozdobit si nějakou větvičku ve váze nebo rovnou stromek na zahradě dodá domovu správnou jarní atmosféru. Pro jarní tvoření jsou oblíbení ptáčci, zvířátka nebo i velikonoční vajíčka. Využít k výrobě můžete nejen papír, ale i kousky látky. Popřípadě kombinaci obojího. Vytvářet můžete podle své fantazie nebo lze využít již sady, které obsahují vše, co budete potřebovat (např. www.ajshop.cz/p/siticko-ptacci).

Nápadů na tvoření jistě budete mít dost. Jaro, sluníčko a teplo vám poskytne velkou inspiraci a kdyby vám nějaká chyběla, zkuste zabrousit na www.ajshop.cz/c/jarni-a-letni-tvoreni/ a určitě vymyslíte něco krásného, originálního na přivítání teplých jarních dní.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář