Knihy pro nejmenší

Vánoce jsou za dveřmi a vy přemýšlíte co dát svému dítěti za dárek. Mezi hromadou hraček dítě jistě potěší, když najde také knihu. Obrázkové knihy pro nejmenší jsou zábavnou formou, jak děti zabavit a zároveň je také něco naučit.
Proč dětem kupovat knihy už od útlého věku
Knihy by měly dítě provázet od začátku života, přibližně od jednoho roku, kdy již vnímá obrázky a má touhu poznávat věci. Obrázková leporela naučí děti poznávat různá zvířata, věci běžné potřeby, písmena, barvy, ovoce a také čísla.

Čtení rozvíjí inteligenci a nejen to, dítě také zabaví na dlouhé hodiny. Obrázkové knihy jsou nejen ke čtení, ale některé jsou rozkládací nebo obsahují možnost, kdy si dítě zmáčknutím stránky může pustit nějaké zvuky, či nalepovat nálepky nebo vyrábět modely. Dítě si tak procvičí také sluch a motorické funkce. Dětské knihy rozvíjí kreativní myšlení a jsou velmi oblíbenou hračkou.

Barevné a veselé knihy pro nejmenší
Dětské říkanky a pohádky jsou rovněž interaktivní. Děti si mohou nalepovat obrázky, tvořit příběhy a plnit úkoly, které rozvíjí jejich logické myšlení. Knížky s modely, jako je Domeček pro panenky nebo Venkovská farma rozvíjí kreativitu a schopnost jemné práce rukou. Děti si sestavuji modely z papíru, bez použití nůžek, takže jsou zcela bezpečné.

Nechybí ani tradiční knihy, kde si děti vybarvují obrázky, prožívají neobvyklá dobrodružství se svými hrdiny nebo si hrají s barvami. Obsahují i kvízy, které obohatí dětskou slovní zásobu a naučí děti pojmenovávat ovoce. Kreativní práce s knihou zpříjemní učení různých dovedností, které jsou poplatné věku.

Omalovánky, leporela a dobrodružství
Dětské knihy jsou vyrobeny nejen z papíru, ale také z látky nebo měkkého plastu, tak aby se dítěti dobře držely v ruce. Knihy dítě provází od útlého věku a z jednoduchých poznávání obrázků plynule přejde až ke kvízům a úkolům pro děti větší. Zajímavé je také psaní po stopě, kdy dítě sleduje ilustrace, které jej vedou mezi písmenky a slovíčky a tak se samovolně učí. Kniha je ideálním dárkem, který vaše dítě potěší a procvičí jeho schopnosti a dovednosti.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář