Knihy pro nejmenší kreativce.

Znáte to, tvoření a zase to tvoření. A právě ti nejmenší rošťáci jsou velmi tvořiví. Pojďme jim pomoci jejich talent rozvíjet.

Najdou se mezi námi tací, kteří jsou talentováni manuálně. A nemusí se zrovna jednat o tesání soch nebo tvoření nejrůznějších keramických dekorací. Některým postačí pouze tužka a papír. A je to právě talent, který se dědí přinejmenším ob generaci, tudíž je zcela možné, že vaše ratolest začne talent po dědečkovi nebo babičce projevovat už v útlém věku. Tak jim v tom nebraňte, ale místo toho jim pomozme talent trochu rozvíjet.
K tomu vám mohou pomoci různé omalovánky. Řadu jich můžete nalézt na eshopu ajshop.cz. A to například “První omalovánky Moje zvířátka”. Nejen že jsou tyto omalovánky roztomilé, jsou i poučné. Vaše dítko se totiž naučí rozpoznávat jednoduché tvary obrázků, které usnadňují vybarvování. Dále se dítě učí rozlišovat základní barvy díky velkým barevným ilustracím.
Ještě o něco kreativnější omalovánky jsou “Dinosauři Vodní omalovánky”, u kterých se vaše dítě skvěle vybouří se štětcem a vodou. Když se stránka totiž navlhčí, omalovánka se vybarví, a tak se vaše dítě učí poznávat barvy, ale i dinosaury!
A ještě o level kreativnější omalovánka je “Omalovánka Sladká zvířátka”. Ta vašeho prcka zavede do kouzelné říše a hrubý papír dovoluje použití i vodových barev. A nejen to! Sladká zvířátka jsou doplněny i o nálepky!

A pokud máte chlapečka a holčičku a chtěli byste každému z nich udělat omalovánkou radost, pak je určitě potěšíte omalovánkou “Princezny Vodní omalovánky” a “První omalovánky Moje vozidla”.

Malování, malování a zase to malování. K tomu vám a vašim dětem poslouží skvěle série “Barevná školka”. Ta je určena dětem ve věku od 2 do 5 let. Tato knížka nabízí úkoly, které jsou pro vaše prcky připraveny na základě aktuálního vzdělávacího programu pro mateřské školy a dětem tak rozvíjet představivost, zrakovou pozornost, naučí je logickému myšlení a také zdokonalí jejich manuální dovednosti.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář