Odměňovací systém pro učitele

Jste pedagog, který hledá nejrůznější moderní metody odměňování a své žáky odměňuje velmi často a rád? Domníváte se, že odměna je pro malé školáky důležitá a dáváte si za cíl jim vytvořit perfektní odměňovací systém, který bude bavit nejen jednotlivé žáky, ale celou třídu? V tom případě vsaďte na některé z těchto odměňovacích systémů, které jsou osvědčené a vaše třída s nimi zažije spoustu legrace.

Samolepky jsou sázkou na jistotu
V oblasti odměňovacích samolepek pro žáky nelze udělat chybu. Jejich výhodou je velká rozmanitost. Pořídit si můžete nejen aršíky se zhruba 500 samolepkami o velikosti cca. 12 mm, které obsahují různé obrázky, ale také různé třpytivé archy, které můžete rozdělit na holčičí a klučičí odměny či je lze rovnou zakoupit i pro týmy. Na samolepkách je často napsáno výborně. Poté již záleží pouze na vás učitelích, jaký systém odměňování pro své žáky zvolí a jaký je budete skutečně bavit a motivovat k lepším školním výsledkům.

Tabulky pro lepení samolepek
Co by to bylo za odměňovací systém bez správné tabulky pro nalepování samolepek jednotlivým dětem, že? Z tohoto důvodu je možné pořídit také velmi praktické třídní tabulky, které budou všem žákům neustále na očích během jejich pobytu ve třídě.

Odznáčky za docházku
Pořídit pro svou třídu můžete rovněž různé odznáčky, které disponují například nápisem 100 % docházka za první pololetí. Díky této netradiční metodě můžete odměnit své pilné žáky, kteří za pololetí nevynechali ani jednu jedinou hodinu.

Razítky nic nezkazíte
Pokud máte raději starší variantu odměňování, tak vsaďte na mračící se a smějící se razítka, které ze školy zná téměř každý z nás. Těmito razítky můžete hodnotit jednotlivé úkoly žáků, jejich chování i aktivitu v hodinách. Na každou aktivitu si také můžete zvolit jiný typ razítka, který se bude k danému předmětu či účelu hodit ze všech nejlépe.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář