PELICAN večírek vol. 2 – Fotoreportáž!


O večírku, který PELICAN připravil pro své lektory a studenty navštěvující pomaturitní studium, jsme už jeden článek psali. Jelikož to byl však velmi čerstvý „povečírkový“ report, nebyl sice ochuzen o bezprostřední pocity z večírku, žel, byl ochuzen o nálož fotografií.

A jelikož jsme s celým týmem usoudili, že by bylo škoda Tě o tyto fotky připravit, přinášíme ještě kratičkou fotoreportáž. Inu, večírků není přeci nikdy dost, byť jsou třeba jen popsány na papíře, no ne? Pojď se tedy dnes ještě jednou pobavit spolu s námi!

Nutno teď s rozvahou (a po vyprchání večírkového opojení) ještě dodat, že PELICAN párty neprobíhala jen tak. Naopak, jednalo se o dlouho plánovanou akci, která měla oslavovat zejména lektory, jejichž práce si naše Jazyková škola Brno PELICAN vesmírně váží, ale taky naše studenty, kteří měli v době konání večírku čerstvě po státních jazykových zkouškách.

Pravda je, že jsme v době plánování tak trochu trnuli, aby bylo skutečně co slavit. Nicméně – stejně jako byli naši studenti šikovní po celý školní rok, tak ani při závěrečných zkouškách nezklamali. A my se tedy hned na úvod článku o večírku můžeme pochlubit, že jsme si na místě všichni mohli přiťuknout vychlazeným nápojem na 99% úspěšnost při vykonání zkoušek! No jen řekněte, to si zaslouží pořádnou oslavu, ne? Souhlasíme!

Přípravy a plánování

Jak už bylo řečeno, večírek se skutečně neuspořádal ze dne na den. Naopak. Začali jsme jej plánovat v podstatě ještě ve večírkové náladě, která kolovala žilami celému našemu pelikánímu týmu hned po večírku vánočním.

Večírek pro studenty navštěvující pomaturitní studium angličtiny a němčiny se totiž v prosinci tak povedl, až jsme měli strach, jestli náhodou laťka není až moc vysoko. Ale PELICAN, to je kluk večírkový. Tak se podívej, jak se mu příprava povedla tentokrát!

Ano, vidíš správně. Využili jsme počasí a tak nás na dvoře naší jazykové školy přišel potěšit i Božský kopeček se svou vyhlášenou zmrzlinou. Toho využili i účastníci klasických kurzů pro veřejnost, kteří měli v době konání večírku nahoře ve škole ještě kurzy němčiny. Nejen, že se po nich zastavili na zmrzlinu, ale zapojili se i do pozdějšího karaoke. Ehm, karaoke? O tom až za chvíli!

Foto-koutek i natáčení videa

Skvěle naladění studenti se svými lektory hned od počátku akce využívali našeho připraveného foto-koutku, u kterého mohli zvěčnit svou třídu s vtipnými rekvizitami. Došlo taky k natáčení videa, při kterém jsme studenty zpovídali nejen z otázek, proč si pomaturitní studium němčiny či angličtiny na naší škole vybrat, ale taky třeba z otázek, týkajících se jejich snů, přání, názorů. Na závěr přišla taky hádanka. Mluví to 12 jazyky a létá to, co je to?!

Zlatý slavík, ehm PELICAN – aneb karaoke

Po vyčerpávajících výkonech při natáčení se studenti posilnili zbytkem cupcaků, a poté už se chopili mikrofonu. Bylo to totiž právě karaoke, které mělo u studentů na posledním večírku největší úspěch. Angličtináři se tak téměř přetahovali o mikrofon se studenty navštěvujícími pomaturitní studium němčiny – a předváděli skutečně nebývalé výkony.

Večer PELICAN, ráno PELICAN

No, a v těchto tónech se večírek nesl až do brzkých ranních hodin. A jelikož se večírek konal ve čtvrtek, byli jsme sami zvědavi, kolik odvážných studentů dorazí druhý den do školy. A věřte tomu nebo ne, nebylo jich mnoho, ale dorazili!

A snad právě Ti si zaslouží cenu Zlatého Pelicana. A víte co? My už plánujeme večírek další. Nazýváme ho piknik PELICAN, uskuteční se v poslední školní den 29. 6. 2018 a jste všichni srdečně zváni! Tak snad jen –vidíme se brzy!

Tvůj PELICAN


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…