Představujeme školní batohy PULSE


Každoročně většina rodičů řeší problém, jaký školní batoh vybrat pro své dítě. Ať už se jedná o prvňáčka nebo staršího žáka či studenta platí pravidlo, při kterém je třeba vzít v úvahu výšku dítěte, jeho váhu, tělesnou konstituci a rovněž je také hledat třeba hledat mezi školními batohy, které jsou zdravotně nezávadné.

Batohy BRAND PULSE

Jako ideální se jeví značka PULSE, respektive BRAND PULSE, která byla založena v roce 2009. Jedná se o menší značku se zaměřením zejména na tašky. I přesto, že byla firma založena v období počátku finanční krize nenabízí levné a nekvalitní výrobky, ale zaměřuje se právě na nabídku vysoce kvalitních výrobků za rozumnou cenu. Je zde vysoký poměr mezi cenou a kvalitou.

V dnešní době je značka PULSE rozšířena do 26 zemí Evropy, Ásie a Afriky. Značka je založena na filozofii prodeje a nákupu výrobků s vysokou kvalitou, se zaměřením na délku jejich užívání, pročež se na výrobky vztahuje záruka 2 roky.

Značka vychází vstříc spotřebitelům, aby se nespokojili s méně kvalitním zbožím s řadou vad. Je to právě dvouletá záruky na školní batohy PULSE, která spotřebiteli poskytuje jistotu kvality výrobků, které nejsou vyráběny z PVC a splňují normy REACH.

Veškeré materiály, z nichž jsou batohy do školy PULSE vyráběny jsou vodě odolné, jsou vyrobeny s povlakem z polyuretanu, takže nejsou citlivé na teplotu, jsou pružnější a odolnější než většina ostatních batohů, které jsou na trhu k dostání.

Firma vyrábí několik druhů batohů do školy, ale i například batohy městské nebo batohy studentské v nichž je možné pohodlně a bezpečně přenášet notebook. Ergonomické batohy PULSE mají zadní část batohu ergonomicky tvarovanou a popruhy s několika možnými polohami nastavení.

Jaký školní batoh PULSE vybrat?

V současné době se dají školní batohy PULSE zakoupit také v České republice. Nabídka je široká. K dostání jsou kupříkladu i batohy s konektorem pro sluchátka v ramenním popruhu, a to v designu vhodném jak pro dívky, tak i pro chlapce.

Tyto batohy dále mají polstrovaná, síťovaná záda proti pocení se systém AIRFLOW, třívrstvé dvojité dno, hrudní pás, ouško na zavěšení a držení batohu v ruce, dvě hlavní kapsy, jednu přední kapsa a dvě postranní kapsy.

Rozměry školního batohu PULSE jsou 42 x 30 x 20 cm a nenaplněný má hmotnost jen 0,78 kg, čímž dokonale splňuje hmotnostní předpoklady pro batohy určené pro žáky prvního stupně, u nichž by dle ČNS neměla hmotnost nenaplněného batohu přesáhnout 1200 g (pro druhý stupeň pak 1400 g).

Při pořizování výbavy pro prvňáčka je možné zakoupit set, který vyjma ergonomicky tvarovaného batohu obsahuje stahovací pytlík na tělocvik či cvičky a kulatý penál.

K dostání jsou batohy Pulse u tradičního prodejce – Suntanshop.cz, kde si můžete vybrat z různých barevných provedení a setů značky Pulse.

PS: Jsme specialisty na školní batohy a aktovky už od roku 1993.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…