Vánoce se blíží a s nimi i tradiční vybírání dárků. Někdo si toto období a vybírání dárečků pro své nejbližší užívá a nestresuje se s ním, jiný ovšem tyto svátky klidu, jak se také Vánoce nazývají pro svůj shon a stres přímo nenávidí. Aby bylo ovšem vybírání dárků i pro vás bezproblémové a mohli jste se místo pobíhání po obchodech věnovat tomu pravému vánočnímu odpočinku, máme pro vás několik tipů na dobré čtení, které potěší při vánočním lelkování nejen vás, ale i vaše blízké třeba pod vánočním stromečkem na Štědrý den.

Knížky pro děti

Asi největší zastoupení pod vánočním stromkem budou mít jako každý rok děti. A právě pro ně jsou první knížky takzvanou bránou do světa záhad a poznání. Dobrodružství, která mohou se svými hrdiny prožívat každý večer před usínáním jsou pro ně doslova životně důležitá. Jedním takovým příběhem může být i příběh velryby Gerdy, v knize s názvem Gerda – Příběh velryby. Autorem je Adrián Macho, který vypráví o dětství malé velryby Gerdy na dně oceánu. Dále může opravdu malé dětské průzkumníky potěšit i knížka s názvem Všechno, co potřebuješ vědět, která funguje, jako dětské leporelo se kterým rovněž nebude o zábavu nouze. Pokud máte doma teenagera, jistě ho možná potěší kniha Já JůTuber, která je nyní u mladých velmi populární. Dále můžete svému dospívajícímu pořídit i knihu s názvem Fakt hustý!

Pro dědečka a babičku

Starší generaci, zejména babičky jistě potěší knížka s názvem Babičko vyprávěj anebo rovněž i knížka s názvem Příručka pro babičku a dědečka anebo také Originální domácí kuchařka s vynikajícími recepty pro všechny gurmány. Stejnojmenná kniha Dědečku vyprávěj, bude skvělým dárkem pro každého dědečka pamětníka a to stejně tak, jako například kniha s názvem Ranč u dědečka. Pokud mají prarodiče smysl pro humor, pobavit je může knížka s názvem Průvodce moderním světem pro dědečka a babičku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář