Proč pomaturitní studium? Protože PELICAN!


Březen se přehoupl do dubna, na hodinách už ručičky běží závod o letní čas a my jen marně pátráme zpětně v diářích po uplynulých třech měsících tohoto roku. Kam se jen tak rychle poděly?

Studenty navštěvující pomaturitní studium jazyků, kteří nastoupili do druhého pololetí, už nemůžeme požadovat za žádné „zelenáče“. Stejně jako jejich kolegové z původních pomaturitních tříd se už pilně připravují druhým měsícem na jazykové zkoušky a všichni dohromady se těší, až nám sluníčko znovu začne ukazovat svou sílu a jazyková příprava se bude moci alespoň pár dní v týdnu přesunout do příjemné zeleně nedalekých Lužánek.

A přestože je teprve duben, Jazyková škola Brno PELICAN už zahájila přípravy na nový školní rok 2018/19. Ani se totiž nenadějeme a bude po maturitách! A víte, jak se to říká – připraveným patří svět! Minimálně ten, točící se kolem jazykových dovedností! 😊

Čeká maturita i Tebe a stále ještě nevíš, co budeš dělat po ní? Rozhoduješ se mezi vysokou školou a jazykovkou? Nebo máš strach, že na výšku nebudeš přijatý a hledáš alternativní řešení? I když pomaturitní studium angličtiny a dalších jazyků v minulých dobách nosilo, ne zrovna lichotivou nálepku: náhradní řešení pro nepřijaté na VŠ, v posledních letech zaznamenáváme prudký nárůst zájmu a tato forma studia se stala plnohodnotnou alternativou pomaturitního vzdělávání. Pojď se s námi dnes podívat, proč je super stát se členem naší pelikání party!

Nepřijdeš o status studenta

Nejedná se o zrovna romantický důvod, jako třeba „chci se naučit anglicky a pak na voru obeplout zeměkouli“, ale je to zkrátka tak. Uchování statusu studenta je jedním z nejčastějších důvodů, proč se studenti na kurzy angličtiny či dalších jazyků hlásí. A i když Ti jde především o to, naučit se během jednoho roku skvěle jazyk, zachování veškerých studentských výhod, na které sis během dosavadního studia zvykl, je skvělým bonusem. Sleva na šalinkartu, kulturní akce a u PELICANa taky ISIC karta zdarma, díky které budeš moci využívat slevy u tisíce obchodníků ve více než 130 zemích světa, se prostě hodí!

Bez přijímaček až k jazykovému certifikátu

Žádný stres Tě před přijetím k PELICANu nečeká. Jediný test, který Tě u nás čeká, je test rozřazovací. Ten nám pomůže určit Tvou jazykovou úroveň podle toho, jestli se hlásíš na kurzy němčiny, angličtiny, španělštiny, ruštiny či francouzštiny a zařadit Tě tak do takové studijní skupiny, která Ti bude maximálně vyhovovat.

Po ročním studiu navíc svou jazykovou připravenost budeš moci zpečetit jazykovou zkouškou – takovou, na kterou si troufneš nebo kterou Ti doporučí lektor. Ať už se bude jednat o Státní jazykovou zkoušku nebo jednu z Cambridgeských zkoušek, získaný jazykový certifikát Ti otevře dveře do světa!

Kurz druhého jazyka zdarma

Že v tom musí být nějaký háček? U PELICANa ani náhodou! Víme totiž, že znalost jednoho cizího jazyka, byť ta nejplynulejší, je sice super, ale v dnešní době zas až takový dojem na případné zaměstnavatele neudělá. Taky proto jsme se rozhodli všem studentům navštěvujícím pomaturitní studium nabídnout ke studiu klasický jazykový kurz dalšího jazyka zdarma.

Na výběr budeš mít mezi angličtinou, francouzštinou, španělštinou a ruštinou a budeš mít skvělou příležitost zdokonalit se během jednoho roku hned ve dvou jazycích zároveň!

A to nejlepší nakonec. Když se k pomaturitnímu studiu přihlásíš během měsíce dubna, zaplatíš z původní ceny 20 400 Kč pouze 17 500 Kč. A pokud stále váháš, mysli na to, že pomaturitní studium jazyků nabízí skvělou příležitost, jak se za relativně krátkou dobu zlepšit v jazycích. Tedy v dovednostech, které se Ti budou v budoucím životě jistojistě hodit.

Tak se těšíme na viděnou!

Tvůj PELICAN


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…