Rodič versus déšť


Zatímco pro většinou lidí je déšť jen otravným kamínkem na cestě života, pro rodiče je to doslova balvan. A pořádný. Zkuste ukočírovat nevyřáděné a pořádně znuděné dítě. Za normálního počasí můžete jít na procházku, ale když venku prší?

Jako první přijdou na řadu hry. Při sebelepší snaze u nich děti vydrží maximálně dopoledne. A nechat je sedět celý den u televize není zdravé. Naštěstí nemusíte zůstávat jenom doma. Jistě si teď kladete otázku:  “Kam můžu jít s dětmi, když venku prší?

Mám tu čest Vám představit jeden ze sedmi divů rodičovského světa… Dětskou hernou. Občas se skrývá pod názvy jako dětský klub, volnočasový klub a tak dále. Většina z nich kromě hraček a prostoru na hraní v suchu a teple nabízí také různé kurzy. Někde návštěvu musíte zaplatit, jinde mají vstup jenom registrovaní členové klubu (samozřejmě za pravidelný poplatek). Cenově jsou většinou dostupné a mnohé nabízí mikrovlnku na ohřátí domácího jídla.

Hlavně ale nabízí řešení pro dilema „kam s dětmi, když si venku hrát nemůžou“. Herny jsou dobře zásobené všelijakými hračkami, knížkami a prolézačkami. V podstatě to jsou  mini-hřiště pod střechou. Navíc jistě nebudete jedinými návštěvníky, takže zatímco si děti hrají s novými kamarády (a nepřáteli), i Vy můžete navazovat nové vztahy.

Další skvělou zprávou je, že dětské herny nenajdete jenom ve velkých městech, i když tam lze předpokládat o něco lepší zázemí. Na druhou stranu, herny většinou bývají chytře maskovány. Internet Vám pomůže najít přibližné umístění dětské herny, ale v tomto případě jako primární zdroj informací z mé osobní zkušenosti doporučuji další rodiče. Všechny kluby, které jsem doposud navštívila, jsem našla až po konzultaci náhodného rodiče s dítětem, na kterého jsem narazila v blízkosti hledané herny.

Až se tedy příště venku zatáhne obloha a z nabručených mraků bude lít voda, nezoufejte. Teď už víte, kam s dětmi vyrazit. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…