Španělsko pohledem studenta.

Španělsko očima studenta

Chystáte se okořenit si váš studentský život cestou do Španělska? Pak jste tu správně, neboť na následujících řádcích najdete ta největší španělská lákadla pro studenty. Pokud ještě nemáte vybránu lokalitu vaší cesty, pak dle spokojenosti ostatních studentů cestujících do této jihoevropské země patří mezi nejpřívětivější města ke studentům Barcelona, Madrid, Valencia, Salamanca a Granada. Tato města totiž nabízejí nejpestřejší možnosti vyžití pro mladé a zároveň relativně přijatelné ceny ubytování a služeb.

Nemluvě o tom, že v těchto městech se nacházejí i ty nejprestižnější španělské školy a univerzity, tudíž pokud to se studiem myslíte opravdu vážně, tak tyto lokace jsou přesně pro vás. Ačkoliv v dnešní době je většina studijních materiálů již online, tak ke studiu stále patří i návštěvy knihoven – ty největší nesou ve španělsku názvy Biblioteca de Catalunya, Biblioteca Pública Arús či Hibernian Books.

Jaké jsou zde možnosti trávení volného času?

Ke studentskému životu ale patří nejenom sezení nad knihami a docházení do školy, ale při návštěvě Španělska bude určitě každý chtít poznat i místní kulturu. Když budete ve Španělsku tak rozhodně nesmíte vynechat návštěvu býčích zápasů či možnost si zatančit flamenco

. Pokud máte v plánu být ve Španělsku přes léto, tak si tučně vyznačte datum 23. června, neboť to je den, kdy se pořádají tradiční velkolepé oslavy San Juan.

Sportovně založení jedinci rozhodně nepohrnou ani návštěvou některého ze zápasů jedněch z celosvětově nejúspěšnějších fotbalových klubů – FC Barcelony a Realu Madrid. Zapomenout nesmíme ani na noční život, jež je nedílnou součástí studentských let. Mezi ty nejlepší španělské hudební kluby a diskotéky patří Razzmatazz a Amnesia Ibiza – obzvláště právě Ibiza je centrem noční zábavy. Při nočních toulkách můžete ochutnat dobrá španělská vína či tradiční alkoholický nápoj Sangria.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář