Časté zapomínání sáčků na obuv a tělocvik vyřešeno!


Rozsáhlé téma k řešení rodičům přinášejí sáčky na obuv, tělocvik, výtvarné potřeby a jiné věci, u kterých se často stává, že je děti zkrátka někde zapomenou. Jak udělat, aby se to nestávalo? Možná máme řešení!

Problém zapomenutého tělocviku má možná řešení

Zatímco školní aktovka nebo batoh s dítětem v průběhu školního roku jaksi sroste, sáčky na obuv, tělocvik a jiné věci, jakkoliv jsou důležité, zkrátka už k dětem tolik nepřilnou. Proto se často stává, že po tom, co si dítě na záda hodí aktovku a zapovídá se se spolužákem, zůstane sáček na obuv zapomenutý na lavičce v šatně školy nebo sportovní haly. V tom lepším případě zůstane na stejném místě, dokud si pro něj někdo nepřijde nebo se přesune na vrátnici sportoviště k ostatním zapomenutým věcem. V tom horším případě zaujme někoho jiného, který si jej odnese nebo zkrátka zapadne tam, kde ho už nikdo nenajde.

Aby osud sáčků na obuv nemusel být tak smutný, přišla společnost Presco Group, zaměřující se na výrobu stylových diářů, kalendářů, notesů a školních potřeb, s řešením. Navrhla sáčky na obuv a jiné věci tak, aby je žáci a studenti chtěli mít pořád u sebe a svou zapomnětlivost si pohlídali.

Sáčky na obuv nejsou jen praktické, hlavně mají šmrnc!

Sáček na obuv a jiné drobnosti pro vaše volnočasové aktivity od Presco Group je nejen praktický. Je vyrobený z pevného omyvatelného materiálu. Uzavírá se pomocí pevných tkanic, které zároveň umožňují nošení na zádech. Kromě toho je vyveden v mnoha barvách a designech, ze kterých si děti a teenageři mohou vybírat podle svého. O design těchto sáčků se postarali mladí čeští umělci a právě to dělá sáčky na obuv unikátní – tedy nezapomenutelné.

Sáček Baagl Sáček eARTh – Žralok by Lukero zaujme všechny milovníky podvodního světa. Ale výběr je opravdu široký, a tak si na své přijdou i fanoušci Harryho Pottera nebo zkrátka ti, kteří milují barvy a veselé zpracování. A ti, kteří se do sáčků od Presco Group zamilují, si mohou koupit i jejich batoh. Batohy od této společnosti vynikají v mnoha směrech. Jsou stejně hezké jako jejich sáčky. Jsou vyrobené ze 100% recyklovaného vodě odolného materiálu, váží pouze 500 gramů, a přesto mají nosnost až 7 kilo. Díky jejich objemu 23 l si můžete být jistí, že se do batohu vleze vše, co potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář