DJECO… protože hranici kvalitní zábavy je pořád kam posouvat


Odborníci se shodují na tom, že není dobré dětem plánovat program pro každou jejich minutu. Je prý důležité, aby se děti s nudou setkaly a naučily se tak samy si vymyslet zábavu. Občasné lelkování a zahálka jim jen prospěje. Ale pokud je nudy až příliš, mohou děti začít zlobit. Potom je nejvyšší čas na DJECO hračky, hry a kreativní sady.

Se značkou DJECO nuda nehrozí

Obklopené zábavou se děti ocitnou pokaždé, když jejich rodiče vsadí na francouzskou značku DJECO, která se zaměřuje na didaktické hry, kreativní sady a další hračky. Ať už děti chtějí malovat, razítkovat nebo lepit samolepky, DJECO je v tom samotné nenechá. V našem eshopu, kam DJECO své výrobky nově dodává, získáte kompletní návod na to, jak své děti zabavit a přitom rozvíjet jejich smysly.

Co takhle ozdobit své tělo?

Nejen holky, ale i kluci mohou občas dostat chuť na zdobení svého těla. Potom je potřeba sáhnout po tetování. K dostání jsou klučičí i holčičí motivy. A kdyby tetování nestačilo, potom jsou zde k dispozici i barvy na obličej. Ty jsou velice oblíbeným doplňkem dětských oslav. Barvy na obličej Djeco jsou bezpečné a zcela smývatelné. Děti se tak mohou naplno vrhnout do víru zábavy a rodiče mohou být v klidu.

Co se chvíli uklidnit u malování a tvoření?

Dětská zábava se může nést na různých vlnách, které se střídají podle toho, na co nebo s čím si děti chtějí hrát, ale i podle toho, jaké je počasí. Když déšť nebo zima nedovoluje hrát si venku, mohou se děti naplno ponořit do tvoření. Je jedno, jestli budou malovat, lepit nebo vystřihovat. Společnost Djeco dětem pro zábavu nabízí spoustu možností. Například 10 kouzelných fixů, seškrabávání obrázků nebo bambulkové tvoření zvířátek může děti zaměstnat na dlouhé hodiny.

Co takhle si zahrát hru?

Ve světě dětí by neměla chybět ani společná zábava s rodiči a s dalšími blízkými. A rovnou si při ní mohou rozvinout své strategické i logické myšlení. Taktická hra Kdo zachrání sýr? od Djeco, nemusí být jediná, u které se nasmějete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář