Jak mít dítě pod dohledem, i když nejste doma?


Školní rok k radosti mnoha rodičům úspěšně začal a nic nenasvědčuje tomu, že by ho měl letos nepříznivě ovlivnit lockdown. Ani tak ale nemají rodiče zcela vyhráno. Vyučování dětí a jejich pobyt v družině obvykle nepokryjí časové nároky pracujících maminek a tatínků, a proto je nutné hledat alternativy k rozvrhu školy, družiny, kroužků a využití volného času.

Ideálním způsobem, jak mít dítě pod dohledem, zaručit efektivní trávení volného času a zároveň mít o dítě perfektně postaráno, je využít služby hlídání dětí z agentury Slunečnice. Není žádnou ostudou požádat o pomoc profesionály, kteří umí připravit pro dětskou duši poutavý program a jsou schopni je kromě hlídání dokonce i zabezpečit, co do napsání úkolů nebo přípravy jídla. Vše záleží jen na domluvě a objednávce služeb.

Jak vybrat chůvu?

Jistě si myslíte, že výběr vhodné chůvy je velmi náročný úkon. Můžeme vás ubezpečit, že s pomocí odborníků z agentury Slunečnice to zvládnete s noblesou. Prvotním krokem bude vyplnění dotazníku, kde specifikujete vlastnosti, které by měla vaše chůva mít. Dalším krokem je uvedení nároků, které budete po hlídačce vyžadovat a v neposlední řadě je k dispozici zkušební čas, kde si ověříte, zda si vaše dítě a chůva vzájemně porozumí.

První osobní setkání s chůvou může být takzvaně na zkoušku. Agentura Slunečnice vám daruje v jednom zkušebním dni až čtyři hodiny pobytu s vybranou chůvou zdarma. Během této doby lze nejenom vsadit na první dojem, ale zároveň si udělat obrázek o tom, jak bude vzájemná kooperace dítěte s chůvou fungovat.

Velká pomoc za malé peníze

Smlouvu podepíšete až ve chvíli, kdy se definitivně rozhodnete pro spolupráci s chůvou. Při pravidelném hlídání za chůvu zaplatíte 195 korun za hodinu. Rozhodnete-li se pro hlídání jednorázové, bude vám účtována hodinová sazba 210 korun. Máte-li děti dvě, druhé lze na hlídání připojit za příplatek pouhých 30 korun.

Využít hlídacích služeb z agentury Slunečnice se tak vyplatí nejen finančně, ale zároveň vám odpadnou starosti, abyste byli doma včas, aby vaše děti nemusely trávit čas v družině nebo běhat z kroužku na kroužek jen proto, že nemáte čas si je dřív vyzvednout. Profesionální hlídačka zastane roli rodinného příslušníka, který dítě převezme do péče v kteroukoliv denní dobu a bude jeho společnicí v zázemí vašeho domova. Dítěti se tak nenaruší biorytmus, ani zažité denní návyky a bude se cítit jednoduše dobře!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář