Konec školního roku – prázdniny


Konec školního roku už pomalu klepe na dveře. Pro děti jsou prázdninové měsíce nejlepší k roce, ale pro mnoho rodičů jsou to starosti, jak si rozvrhnout dovolenou, popř. zajistit dětem program na ty týdny, kdy dovolenou mít nebudou. Ne vždy je to jednoduchý úkol.

Jednou z možností mohou být příměstské tábory. Jsou to denní či týdenní pobyty pro děti, kdy rodiče mohou chodit do práce a hlídání svých dětí mají zajištěné. Děti stráví den plný pohybu, dobrodružství a zábavy se svými stávajícími, ale i novými kamarády a večer jsou doma zpátky s rodiči. Pitný režim a strava jsou pro děti zajištěny. Každý týden má většinou vlastní téma, od kterého se potom odvíjí program jednotlivých dní.

Na některých táborech je vítáno, pokud si děti přinesou knížky, odpoledne mají děti většinou hodinu na odpočinek a právě při této příležitosti si mohou u knížky odpočinout nebo se domluví s lektorem a střídají se v předčítání krátkých příběhů pro ostatní. Inspirovat se můžete na těchto webech.

https://www.knihacek.cz/knihy-pro-deti-do-10-let/
https://www.ajshop.cz/pro-deti-a-mladez/

Pokud rodiče chtějí, aby se děti i přes prázdniny dál vzdělávaly, nabízí se letní příměstské jazykové tábory. Nemusíte se bát, že by děti i přes prázdniny seděly v lavicích, jedná se o zábavnou a přirozenou formu vzdělávání. Tábory jsou určeny pro všechny jazykové úrovně včetně začátečníků. Velkou výhodou je, že lektoři jsou ve většině rodilí mluvčí, kteří jsou samozřejmě znalí práce s dětmi. Jazyková škola v Soběslavi nabízí letní jazykové tábory angličtiny v tuzemsku.

Prázdninové tábory s angličtinou nebo nemčinou nabízí Jazyková škola Channel Crossing.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…