PELICANŮV zval ku lásce hlas!


Slyšíš ho taky? Květen v Jazykové škole Brno PELICAN však rozhodně není jen o pozdních večerech. Ani měsíc rozkvetlých květin, lásky, majálesů a politických manifestací se neobejde bez hlášení ze žlutého centra Brna!

A co je u nás nového? PELICAN vyrazil na výlet do Bruselu, rozšířil nabídku vzdělávacích kurzů pro učitele, napsal spoustu novinek na svůj blog, dal se do příprav večírku pro studenty navštěvující pomaturitní studium a lektory, který se bude konat 31. 5. 2018 (a Ty se už teď můžeš těšit na další nálož fotek), a hlavně – tadá! – spustil přihlašování do podzimních kurzů.

Nenechávej proto volbu jazykového kurzu na poslední chvíli a vyber si z nabízených podzimních termínů už teď. PELICAN nabízí výběr ze 14 jazyků – budou to klasické kurzy němčiny a angličtiny nebo třeba exotičtější japonština či norština?

Na konferenci v Bruselu

Pohádkový projekt MultiLib, na kterém se PELICAN v rámci své činnosti na evropských vzdělávacích projektech, už jistě znáš! Mezinárodní projekt reaguje na příchod více než milionu cizích státních příslušníků do zemí Evropské unie, a především na potřebu jejich úspěšné integrace do společnosti. Zvláštní důraz je v projektu kladen zejména na vzdělávání dětí směrem k otevřenosti vůči diverzitě, ale taky k hrdosti na svůj původ a tradice.

V rámci projektu vznikla on-line knihovna se 156 pohádkami ve 12 jazykových verzích, kterou najdeš na oficiálních stránkách projektu, včetně Sbírky aktivit, které se zaměřují na práci s příběhem a příručkou pro každého, kdo by rád s knihovnou pracoval.

A PELICAN se právě v rámci tohoto projektu vydal na konferenci do Bruselu, kde se projekt vlastně tak trochu oslavoval. Kromě vzdělávání a oslav úspěšného projektu nezapomněl vzít PELICAN svůj fotoaparát a fotit! Jestli se chceš podívat, jak to na takové evropské konferenci vypadá, nezapomeň zabrouzdat do fotogalerie na našich stránkách. Rozhodně to stojí za to!

Projekt Multilingual Families Clubs spustil svůj web

A u projektů ještě chvíli zůstaneme. Další evropský projekt, jehož je PELICAN součástí, se totiž dočkal svého nového webu, a to hned v pěti jazykových verzích.

Pomaturitní studium se slevou

Nejen klasické podzimní jazykové kurzy zahájili svou (před)sezónu již nyní. V plném proudu je taky přihlašování do pomaturitního studia pro akademický rok 2018/2019, který bude letos oficiálně začínat v září. Letošní pomaturitní studium angličtiny a němčiny snad doplní taky další jazyky, o které již první uchazeči projevili zájem – a to roční intenzivní kurzy španělštiny, ruštiny nebo francouzštiny.

Jsme moc rádi, že se nám lavice na nový školní rok pomalu zaplňují už teď. Jestli i Tebe letos čeká maturita a ještě nevíš, co budeš dělat v září, přijď za námi studovat jazyky. Zapojíme Tě do evropských projektů, naučíme tě komunikovat, a ještě si u toho užijeme spoustu psiny! (Tedy, ehm, „pelikániny“!)

Podívej se na náš blog!

A jestli máš dlouhou chvíli, nezapomeň mrknout taky na vlaštovky, které u přistály u PELICANA na jeho blogu. Přečti si článek, ve kterém jsme shrnuli osm typů lidí, na které můžeš narazit v každém jazykovém kurzu a přesvědč se o tom, že život je třeba brát s humorem. Tak schválně, poznáš sebe nebo kolegu, který s tebou navštěvuje angličtinu v rámci programu firemní vzdělávání?

A jestli zatím žádný kurz nenavštěvuješ a přemýšlíš, do jakého jazyka se pustit, přečti si o velkém comebacku ruštiny. Dej si ale pozor, tento jazyk totiž mate! Co znamená rusky „úžasně krásný život?“

Nikoliv to, co si myslíš! Jestli chceš vědět, jaké další chytáky a záludná slovíčka ruština ukrývá, sejdeme se na blogu jazykovky PELICAN!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 20 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

od


Napsat komentářVyhledat produkty, články


Nejnovější články

Najdete nás na Facebooku


Studenti hledají…