Letní pohoda, prázdniny…přestat myslet na školu.

Léto se blíží a vy si ho chcete jistě užít naplno. Kam vyrazit a co vzít sebou se dozvíte v mapách, průvodcích. Nezapomeňte sebou vzít slovník, ten zase využijete při domluvě s místními obyvateli. Letní hraní her nebo tvoření si užijí děti i dospělí.
Cestování
Čeká vás dovolená v cizí zemi a přemýšlíte, jak se domluvit? Pořiďte si průvodce na ajshop.cz. Česko – italský, Italsko – český kapesní slovník (s frazeologií) budete mít vždy při ruce na cestách po slunné Itálii. Ať už se chystáte do Benátek nebo Říma či Neapole a okolních prázdninových letovisek, slovník vás bude všude provázet a snadno si řeknete o zmrzlinu, pizzu či jiná jídla.

Kdybyste potřebovali pomoct nebo se domluvit s místními, pomocí slovníku se lehce domluvíte a najdete vždy vhodná slova i fráze. Stejně tak Konverzace a slovník španělštiny vás naučí se domluvit v Barceloně či jiných městěch, která o prázdninách navštívíte. Na cestách vám poslouží turistický průvodce po horách i hlavních městech celého světa.

Zábava a hry

O prázdninách vás čeká mnoho her a zábavy. Stavebnice Seva Klasik nebo Moti system potěší kluky i holky. Modelovací hmoty a barvy na tvoření vás zabaví na celé léto. Můžete si namalovat kamínky, textil, jako třeba tašky nebo trička, či si nažehlit nálepku. Panenky Frozen II a další nebo plyšové hračky vaše dítě jistě ocení. Malování na kamínky je velmi populární, což oceníte právě, když jedete na dovolenou.

Z korálků na navlíkání si vytvoříte hezké náramky nebo také náhrdelník, jsou plné barev a mají krásné odlesky. Zajímavé jsou také hračky montessori, které dítě zabaví a něco nového jej naučí. Dřevěná káča nebo zvířátka či orientální čajový set je skvělý na čajový dýchánek. Na ajshop.cz najdete vše, co se vám bude hodit na prožití krásných letních dni v Česku nebo zahraničí.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 30 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Napsat komentář